Pompa Team z brązowymi medalami ESL Mistrzostw Polski!

E-sport
Pompa Team

Pompa Team bez najmniejszych problemów ogrywa Team DPD 3-0. Oznacza to, że zdobywają najniższy stopień podium 14. sezonu ESL Mistrzostwa Polski oraz 10 tysięcy złotych!

W pierwszej grze zawodnicy Pompa Team od samego początku utrzymywali bardzo szybkie tempo. Bardzo szybko zdobywane zabójstwa automatycznie przekuwały się na dominację na mapie. Puki Style i spółka skupili się na nieustannym polowaniu na przeciwnika, co przyniosło zamierzone efekty. Po 20. minucie zdobywają wzmocnienie Nashora i parę minut później zdobywają grę numer jeden.

Druga gra to kolejny dynamiczny start, ponieważ pierwsza krew ląduje na koncie Pompy w 4. minucie. Gracze DPD próbują odpowiedzieć na agresję oponenta i udaje im się zdobyć parę zabójstw, ale niestety to nie wystarcza. Ekipa PT kolejny raz spokojnie poluje na przeciwników i widzimy dokładnie to samo, co działo się w grze numer jeden. Drugie starcie pada łupem Pompy również bardzo szybko i prowadzą w całym spotkaniu 2-0.

Pierwsza krew w trzeciej grze pojawia się znowu w 4. minucie na korzyść Pompy. Spotkanie jest znowu bardzo agresywne, ale tym razem jest również bardzo zacięty, gdyż DPD odpowiada na prawie wszystkie ataki przeciwnika. W 11. minucie ekipa Pompy wychodzi jednak na prowadzenie. Od tego momentu DPD nie potrafi w żaden sposób odwrócić losów spotkania. Celaver i spółka próbują jeszcze wyprowadzać pojedyncze ataki, ale to za mało, aby powstrzymać Pompę.  W 25. minucie zdobywają wzmocnienie Nashora i bez najmniejszych problemów kończą cały mecz  już dwie minuty później.