Przybyłko zdobył bramkę dla Kaiserslautern!

Kacper Przybyłko zdobył bramkę w meczu 1. FC Kaiserslautern z ostatnim w tabeli 2. Bundesligi Karlsruher SC. Drużyna Polaka ostatecznie wygrała 3:1.

Przybyłko otworzył wynik spotkania już po czterech minutach gry. To pierwsze trafienie Polaka w tym sezonie, w którym rozegrał już 12 spotkań. Karlsruher jednak zdołał wyrównać jeszcze przed przerwą. W 31. minucie do sitaki trafił David Kinsombi. Kaiserslautern w drugiej połowie jednak zdobyło dwie bramki i ostatecznie wygrało 3:1.

Kaiserslautern co prawda jest w lepszej sytuacji niż sobotni rywale, ale i tak musi walczyć o utrzymanie. Zespół Polaka w 2. Bundeslidze jest dwunasty i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Przybyłko do Kaiserslautern trafił dwa lata temu, kiedy przyszedł za 400 tys. euro z Greuther Fuerth.

Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern 1:3 (1:1)

Bramki: David Kinsombi 31' - Kacper Przybyłko 4', Sebastian Kerk 68', Jacques Zoua 87'.