Joshua zdradził, co mówił do Kliczki w trakcie walki (WIDEO)

Sporty walki

Anthony Joshua (19-0, 19 KO) przeżywał trudne chwile w walce z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO). Kiedy już przetrwał najgorsze, czyli nokdaun w szóstej rundzie, kilka razy było widać, że próbuje coś powiedzieć. Anglik w końcu zdradził, jakie słowa skierował do rywala.

Anglik po raz pierwszy w karierze wylądował na deskach, ale nie ma co się dziwić, bo Kliczko trafił go kapitalnym prawym na szczękę. To jednak nie złamało Joshuy, który przetrwał kryzys i ostatecznie zdołał podkręcić tempo w jedenastej rundzie, by wygrać przez techniczny nokaut. Tym samym dopisał 19-ste zwycięstwo przed czasem oraz sięgnął po pasy WBA i IBO, broniąc jednocześnie pasa IBF.

W trakcie walki, kiedy już doszedł do siebie, było widać, że Joshua z wyraźnym uśmiechem na twarzy stara się przekazać coś swojemu przeciwnikowi.

- Powiedziałem, że skopię mu tyłek! - stwierdził uśmiechnięty Joshua.

Anglik dodał również, że uspokajał swoich trenerów. Ci nie byli pewni, czy prowadzi na kartach punktowych. - Po dziesiątej rundzie mówili, że muszę wygrać kolejną, ale powiedziałem im, że po prostu wezmę tę rundę - stwierdził.

Jak powiedział, tak też zrobił...

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze