Kibice oszaleli! Magiczne wyjście Joshuy do walki z Kliczką (WIDEO)

Sporty walki

Anthony Joshua (19-0, 19 KO) wchodził do ringu jak prawdziwy mistrz. Anglicy po raz kolejny udowodnili, że wiedzą, jak odpowiednio zwiększyć napięcie przed samą walką.

Joshua wielokrotnie pokazywał, że show zaczyna kilka minut przed walką. Jego wyjścia do ringa zawsze były efektowne, więc i tym razem kibice byli bardzo ciekawi, co przygotował mistrz świata. Wszystko było owiane tajemnicą, ale jak się okazało trudno być zawiedzionym. Brytyjczycy kolejny raz udowodnili, że wiedzą, jak budować atmosferę.

To wyjście na pewno zostanie zapamiętanie przez wszystkich fanów boksu. W trakcie tych kilku minut utwory, które towarzyszyły Joshule, zmieniały się kilka razy! Zaczęło się od legendarnego "O Fortuna" ze zbioru pieśni Carmina Burana, po chwili całe Wembley mogło zaśpiewać "Anthony Joshua" do równie znanego utworu The White Stripes "Seven Nation Army", przy którym zawsze w ringu melduje się Giennadij Gołowkin. A na koniec usłyszeliśmy jednego z najlepszego raperów w historii Notoriousa B.I.G. i jeden z jego hitów "Juicy".

To była tylko oprawa muzyczna, a przecież warto zerknąć także, co działo się wokół niego. Walory pirotechniczne także nie mogą umknąć uwadze ludzkiego oka. To zdecydowanie przejdzie do historii!

 

Wyjście Joshuy w załączonym materiale wideo.

 

 

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie