Polonia Bydgoszcz – Stal Leasing Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Żużel
Polonia Bydgoszcz – Stal Leasing Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Rywalizacja w Bydgoszczy, gdzie Polonia zmierzy się ze Stalą Rzeszów, stanie pod znakiem akcji „Cały stadion dla Tomka”. Transmisja meczu Polonia Bydgoszcz – Stal Leasing Rzeszów w sobotę od godz. 14:45 w Polsacie Sport.

W Bydgoszczy dojdzie do arcyważnego pojedynku dla układu dolnych rejonów tabeli. Polonia Bydgoszcz pojedzie ze Stalą Rzeszów. Głównym celem obu drużyn w tym sezonie jest spokojne utrzymanie się. W awizowanym składzie gości brakuje Davey Watta, który niedawno ogłosił zakończenie kariery. Janusz Stachyra wydelegował m.in. Nicklasa Porsinga oraz Josha Grajczonka. O sile Stali powinni decydować Dawid Lampart oraz Chris Harris.

 

Rzeszowianie w minionej kolejce efektownie wygrali u siebie z Wandą Kraków i po trzech kolejkach mają dwa punkty. Bydgoszczanie mają zerowy dorobek, ale nie mieli jeszcze okazji jechać na własnym owalu. Podopieczni Jacka Golloba liczą na duże wsparcie swoich kibiców, którzy w ramach akcji „Cały stadion dla Tomka” chcą wesprzeć Tomasza Golloba poprzez przyjście na ten mecz. Dla gospodarzy to pojedynek, który koniecznie muszą wygrać, jeżeli chcą realnie myśleć o utrzymaniu się w Nice 1 lidze.

 

Transmisja meczu Polonia Bydgoszcz – Stal Leasing Rzeszów w sobotę od godz. 14:45 w Polsacie Sport.

SA, KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie