Ivović opuści Resovię i zmieni kontynent? Tajemniczy tweet menedżera

Siatkówka
Ivović opuści Resovię i zmieni kontynent? Tajemniczy tweet menedżera
fot. CyfraSport

Trwają wielkie roszady w zespole Asseco Resovii Rzeszów. Po pożegnaniu się z piątką zawodników i trenerem Andrzejem Kowalem oraz przedłużeniu kontraktów z inną grupą, trwają spekulacje na temat przyszłości Marko Ivovica. Serbski przyjmujący wrócił na miniony sezon na Podkarpacie, jednak jego menedżer oznajmił, że jego podopieczny już niedługo zmieni kontynent.

Ivović to jedna z czołowych postaci Asseco Resovii, która ma za sobą nieudany sezon. Zespół po wypadnięciu ze strefy medalowej PlusLigi pożegnał się z trenerem Kowalem, a w jego kadrze trwają liczne roszady. Wiadomo już, że klub opuszczą Damian Wojtaszek (ONICO Warszawa), Piotr Nowakowski (Lotos Trefl Gdańsk), Thomas Jaschke, Frederic Winters i Gavin Schmitt.

Czy los kanadyjskiego atakującego podzieli właśnie Ivović? O przyszłości Serba w tajemniczy sposób wypowiedział się jego menedżer, Georges Matijasevic:

Jak widzimy, zapowiedział on zmianę kontynentu przez zawodnika. Enigmatyczne jest jednak stwierdzenie "next year" - ten fragment można interpretować w dwojaki sposób.

Media zdążyły już przewidzieć potencjalny kierunek dla Ivovica, dla którego najbardziej prawdopodobnym kierunkiem byłaby Azja. Czy będzie on szóstym zawodnikiem, który opuści Resovię tego lata?

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze