Szalony "Dragon" i analityk Łapin! Reakcje studia Polsatu Sport podczas walki Joshua - Kliczko (WIDEO)

Sporty walki

Anthony Joshua (19-0, 19 KO) stoczył fantastyczny pojedynek z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) w sobotni wieczór dając jedną z najlepszych walk wagi ciężkiej XXI wieku. Zgromadzeni w studiu Polsatu Sport goście mocno przeżywali każdy padający cios i dopingowali swoich faworytów: prezentujemy ich reakcje w kluczowych momentach walki!

Niesamowita piąta runda, pierwsze w historii "deski" Joshuy, rosnąca przewaga weterana Kliczki oraz wreszcie niespodziewany i efektowny finisz brytyjskiego pięściarza w rundzie jedenastej - walka wieczoru gali w Londynie przejdzie do historii jako jeden z najlepszych pojedynków wagi ciężkiej ostatnich lat.

Zgromadzeni w studiu Polsatu Sport goście w składzie: Janusz Pindera, Albert Sosnowski, Fiodor Łapin i Maciej Miszkiń żywiołowo reagowali na każdy zwrot akcji, co uchwyciły nasze kamery.

Najbardziej emocjonalnie zareagował "Dragon", który wystrzelił w górę z szalonym okrzykiem po jednym z nokautujących ciosów Brytyjczyka w jedenastej rundzie. Prowadzący studio Artur Łukaszewski próbował zapanować nad "towarzystwem", jednak niesamowity pojedynek niósł za sobą wielki ładunek emocjonalny.

Reakcje gości zgromadzonych w studiu Polsatu Sport w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie