KSW 39: Popek szaleje na worku! (WIDEO)

Sporty walki

"Popek Monster" (2-2, 2 KO) obiecywał, że weźmie się ostro za treningi i słowa dotrzymał! Paweł Mikołajuw przygotowujący się do gali KSW 39: Colosseum na walkę z Robertem Burneiką (2-0, 1 SUB) nie traci czasu i z dnia na dzień jego forma rośnie. Zobaczcie, jak "Popek" prezentuje się na worku pięściarskim!

Pojedynek "Popka Monstera" z Robertem Burneiką cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców w naszym kraju. Dla Mikołajuwa będzie to drugi występ w największej europejskiej organizacji MMA, a "Hardkorowy Koksu" na PGE Narodowym zadebiutuje w KSW.

"Popek" zapowiedział, że po porażce z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 37 nie może sobie pozwolić na drugie potknięcie, bo jego dalsza kariera nie miałaby już żadnego sensu. Barwny zawodnik do kolejnego występu przygotowuje się m.in. pod okiem Roberta Złotkowskiego, który dba o jego stójkę i jak widać na załączonym materiale wideo "nauka nie idzie w las"!

 


Zobaczcie poniżej, jak "Popek Monster" uderza w worek treningowy:


 


W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch mistrzów: Mameda Khalidova (33-4-2, 13 KO, 17 SUB) z Borysem Mańkowskim (19-5-1, 3 KO, 7 SUB). Na PGE Narodowym wystąpią również m.in. Mariusz Pudzianowski (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB), Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 SUB), Łukasz Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 SUB) czy debiutujący w zawodowym MMA Damian Janikowski (0-0).

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź walki KSW 39: "Popek Monster" vs Robert Burneika!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze