Hyper drugim trenerem Team Kinguin?

E-sport
Hyper drugim trenerem Team Kinguin?
fot. ESL

Podczas EMP mogliśmy zaobserwować, że przy zawodnikach PRIDE zabrakło trenera, a jego miejsca zajął neqs. Hyper w tym czasie przebywał z reprezentantami Kinguin, którym pomagał również przy okazji rozgrywek EPL. Prawdopodobnie odciąży on Loorda od nadmiaru obowiązków.

W trakcie finałów ESL Mistrzostw Polski pojawiły się spekulacje na temat rozstania Hypera z PRIDE. Domniemania okazały się bardzo prawdopodobne, gdyż na próżno było szukać szkoleniowca za plecami swoich podopiecznych. Podczas całych zawodów to neqs wpierał i podtrzymywał na duchu zawodników dywizji CS:GO.

Na kilku fotografiach wykonanych podczas EMP możemy dostrzec Hypera w towarzystwie Team Kinguin. Ponadto pojawił się on w roli trenera zespołu w ramach rozgrywek EPL, a także wystąpił we vlogu autorstwa SZPERA. Wszystkie wymienione fakty wskazują na to, że Hyper zasilił szeregi Team Kinguin. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne stanowisko w tej sprawie.

W tej sytuacji nie należy jednak obawiać się zwolnienia Loorda z obowiązków trenera Team Kinguin. Prawdopodobnie od tej pory obaj panowie wspólnymi siłami będą dbać o odpowiednie przygotowanie graczy. Taka decyzja niewątpliwie zaowocuje większą bazą pomysłów na udoskonalenie taktyk oraz wszelkich elementów gry zespołowej.

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie