Kolejny siatkarz zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

Siatkówka
Kolejny siatkarz zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn
fot. PAP/Krzysztof Świderski

Przyjmujący Adrian Buchowski w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn. Zawodnik przedłużył kontrakt na dwa kolejne lata.

Adrian Buchowski dołączył do drużyny ze stolicy Warmii i Mazur przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017. Wcześniej był on przez 3 lata zawodnikiem Effectora Kielce. W minionym sezonie PlusLigi łącznie zagrał w 45 setach, zdobywając 70 punktów (61 atakiem, 4 blokiem i 5 zagrywką). 

 

- Zależało nam bardzo na przedłużeniu umowy z Adrianem – mówi Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. w Olsztynie. – Wielokrotnie udowadniał w minionym sezonie, że jest wartościowym graczem. Gwarantuje stabilizacje przyjęcia zagrywki , co ma ogromne znaczenie na boisku - dodał.


Sam zawodnik również nie ukrywa radość z podpisania nowego, dwuletniego kontraktu. - Jestem bardzo zadowolony, iż zarząd klubu jest zadowolony z mojej postawy w tym sezonie i obdarzył mnie zaufaniem – przyznaje Adrian Buchowski. – Moją ambicją jest to, aby dać od siebie dla drużyny jak najwięcej oraz jak najwięcej się rozwijać. Mam nadzieję, że będę mógł to dalej robić pod okiem nowego szkoleniowca. Kiedy dowiedziałem się, że nowym trenerem będzie Roberto Santilli, nie wahałem się ani chwili i zgodziłem się, aby przedłużyć kontrakt - zapewniał.
ask, Polsat Sport, indykpolazs.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze