Obecność Milika na Tinderze nie będzie jednak wiązała się z randkami. Reprezentant Polski został twarzą akcji związanej z Napoli - jego profil będzie dostępny w aplikacji jedynie przez dwa tygodnie, a fani "Azzurrich", którzy wyślą mu najbardziej kreatywną wiadomość, otrzymają szansę na spotkanie z idolem w cztery oczy.  


- Kiedy zobaczysz mój profil na ekranie, wystarczy przesunąć go palcem w prawo i wysłać mi powitalną wiadomość. Odpowiem na wiadomości, które zrobią na mnie największe wrażenie - tłumaczy na Instagramie 23-latek. - Nasza aplikacja to przede wszystkim platforma umożliwiająca spotkania, dlatego liczymy na duże zainteresowania fanów Napoli - dodaje wiceprezes Tindera David Wyler.

Milik rozegrał w tym sezonie dla Napoli 21 spotkań, w których zdobył osiem bramek i zanotował asystę. Przez cztery miesiące był jednak kontuzjowany (zerwanie więzadła krzyżowego), a występy wznowił dopiero na początku lutego. - Wracam do gry! - mówi zadowolony w nagraniu na Instagramie, mając na myśli zapewne nie tylko Tindera, ale także odbudowanie dawnej formy strzeleckiej.