Barcelona rozbiła Villareal po golach trio MSN!

FC Barcelona pewnie pokonała 4:1 na własnym obiekcie Villarreal. Autorami trafień było niezawodne trio MSN – Lionel Messi (razy dwa), Luis Suarez, Neymar. Honorowa bramka dla gości trafiła na konto Cedric Bakambu.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął w 21. minucie Neymar. Brazylijczyk pewnie wykorzystał podanie Messiego. Szybko jednak na to odpowiedzieli rywale. Bakambu świetną grą bez piłki i ruchem ciał urwał się defensywie Barcelony i wykorzystał podanie Roberto Soldado.

Taki obrót spraw tylko podrażnił argentyńskiego gwiazdora katalońskiego klubu. Messi wziął na siebie ciężar gry, wkręcił rywala w ziemię, jak śrubokręt i strzałem z dystansu umieścił piłkę w bramce.

W drugiej połowie gospodarze tylko potwierdzili swoją siłę. Najpierw uderzeniem z ostrego kąta gola strzelił Suarez, a następnie wynik meczu po rzucie karnym ustalił Messi.

FC Barcelona - Villarreal 4:1 (2:1)
Bramki: Neymar 21', Lionel Messi 45' i 82', Luis Suarez 69' - Cedric Bakambu 32'.