Hyper zmienia Furlana w Kinguin!

E-sport
Hyper zmienia Furlana w Kinguin!
fot. Team Kinguin

Damian „Furlan” Kisłowski opuszcza szeregi Team Kinguin. Jego miejsce zajmuje były trener PRIDE – Bartosz „Hyper” Wolny.

Od pewnego czasu widać było, że gracze Team Kinguin mają małe problemy. Pomimo świetnej gry, która zagwarantowała im miejsce w ESL Pro League, „Pingwiny” nie były niestety w stanie zaskoczyć najlepszych zespołów Europy i Polacy przegrali czternaście z dwudziestu meczów w ramach ligi. W końcu postanowiono podjąć odpowiednie kroki i dokonać zmian personalnych. Hyper wejdzie na pozycję dowódzcy zespołu, który na dobrą sprawę nie istniał w Kinguin. Mariusz „Loord” Cybulski podzielił się własnym zdaniem na temat zmiany:


Jak pewnie część z Was zdążyła już zauważyć od dziś będziemy występować w innym składzie. W miejsce Damian "Furlan" Kisłowski wchodzi Bartosz "Hyper" Wolny.


Pewnie część z Was będzie zaskoczona tą decyzją, ale musze Was zapewnić, że jest ona przemyślana i dobrze wiemy co robimy. Niestety w tej drużynie zawsze mieliśmy problem z IGL, próbowaliśmy różnych opcji, ale nikt nie czuł się komfortowo w tej roli. Bartek dowodził w swoich poprzednich drużynach i wiemy że będzie idealną osobą na to miejsce.


Prosiłbym o nie porównywanie nas do VP, które nie robi zmian kiedy ma problemy. Oni maja Neo i Snaxa którzy mogą się wymieniać tą rolą i czują się w niej komfortowo - my musieliśmy zrzucić dowodzenie na szpera który robił to tylko dlatego że ktoś musiał to robić - nie dlatego, że chciał. Chcemy się cały czas rozwijać żebyście w przyszłości mogli być z nas dumni i to był po prostu krok który musieliśmy w końcu podjąć. Wierzymy, że Hyper będzie brakującym elementem naszej układanki! 

 

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze