Igor Angulo show! Hiszpan katem Chojniczanki (WIDEO)

Piątkowy wieczór w Zabrzu bez wątpienia należał do Igora Angulo. Hiszpański napastnik strzelił aż cztery gole w wygranym przez Górnik Zabrze meczu z Chojniczanką Chojnice 6:1. Dwa trafienia były nieprzeciętnej urody.

33-letni wychowanek Athletic Bilbao po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w 38. minucie. Angulo przepięknym uderzeniem nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi z Chojnic. Po przerwie zawodnik pochodzący z Kraju Basków skradł show na Arenie Zabrze. Między 52, a 69 minutą ustrzelił trzy gole, z czego dwa z karnych.

Dzięki czterem trafieniom w piątkowym meczu były reprezentant Hiszpanii do lat 21 wciąż ma duże szanse, żeby zostać królem strzelców Nice 1 Ligi. Doświadczony Bask ma na swoim koncie 13 goli, a najlepszy strzelec - Karol Angielski z Olimpii Grudziądz zgromadził dotychczas 14 trafień. Bilans Angulo w tym sezonie uzupełnia pięć asyst.

Cztery gole Igora Angulo zobaczcie w materiale wideo.