Izako Boars na Majorze? Drużyna opowiada o przebytej drodze i planach na przyszłość

E-sport
Izako Boars na Majorze? Drużyna opowiada o przebytej drodze i planach na przyszłość

Zespół Izako Boars został uformowany niespełna dwa miesiące temu, a już teraz depcze po piętach czołowym polskim ekipom. Lokalna scena jest jednak za mała dla Dzików, które mierzą o wiele wyżej.

Pomysł na założenie własnej organizacji zrodził się w głowie Izaka przy okazji ASUS ROG Cummunity Challenge. Jego drużyna podchodziła do turnieju w roli czarnego konia, niespodziewania zdołała pokonać faworytów i sięgnąć po trofeum. W tej sytuacji szkoda byłoby zmarnować potencjał drzemiący w tej dobrze rokującej ekipie. Trzon zespołu stworzyli STOMP, NEEX, LUULIGUZMAN, a wkrótce dołączyli do nich również kamil oraz repo. PRAWUS objął pieczę nad dywizją CS:GO, a Izak został właścicielem całej organizacji. Od tamtej pory Dziki wzięły udział w Polskiej Lidze Esportowej, Let's Play Częstochowa 2017, a także lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski. Pomimo krótkiego stażu zdążyli już zaakcentować swoją obecność na lokalnym podwórku, a także zostać ulubieńcami publiczności.

 

Izak udostępnił na swoim kanale 20-minutowy vlog podsumowujący dotychczasową działalność swoich podopiecznych. Oglądając materiał wideo, poznamy kulisy uformowania zespołu, a także dowiemy się więcej na temat wszystkich zawodników. Nie zabrakło również interesujących wypowiedzi dotyczących planów na przyszłość. Silna pozycja na rodzimej scenie stanowi dopiero początek drogi Dzików. W dalszej perspektywie marzy im się występ na Majorze.

 

 

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie