Galaktyczny Azimut Modena. Zdetronizuje Zenit Kazań?

Siatkówka
Galaktyczny Azimut Modena. Zdetronizuje Zenit Kazań?
fot. PAP

Ivan Zaystev, Matej Kaziyski, Earvin N'gapeth, Maxwell Holt i Bruno Rezende w jednej drużynie? Tak prawdopodobnie będzie wyglądać Azimut Modena w najbliższym sezonie. Nazwisko trenera też nie byle jakie - z działaczami klubu spotkał się Radostin Stojczew.

Azimut Modena apetyty na miniony sezon na pewno miał większe. Drużyna nie zdołała awansować do finału Serie A, nie udało jej się również awansować do Final Four Ligi Mistrzów. Działacze podjęli zdecydowane kroki i budują skład zdolny do zdobywania wszystkich trofeów.

 

Budowę składu Modena rozpoczęła z "wysokiego C", bo od zakontraktowania jednego z najlepszych rozgrywających na świecie, Brazylijczyka Bruno Rezende. Pewne jest, że w zespole Modeny zostaną również jej największe gwiazdy, kontrakty przedłużyli Earvin N'gapeth, Maxwell Holt i Salvatore Rossini.

 

Według "Gazetta Di Modena" do drużyny ma dołączyć również gwiazda reprezentacji Włoch, Ivan Zaytsev.

 

 

 

Według portalu sportal.bg jest również duża szansa za zakontraktowanie Mateja Kaziyskiego. W tej sprawie nie ma jeszcze oficjalnej decyzji, jednak osoba trenera może przyciągnąć przyjmującego. Zostanie nim prawdopodobnie Radostin Stojczew. Dziennikarze "Gazetta Di Modena" uwiecznili przechadzkę Bułgara z przewodniczącą klubu Catią Pedrini i dyrektorem generalnym Andreą Sartoretti.

 

 

 

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze