Kronika Walk #4: Kamil Łebkowski vs Piotr Hallmann (WIDEO)

Sporty walki
Kronika Walk #4: Kamil Łebkowski vs Piotr Hallmann (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Walka wieczoru gali FEN 13: Summer Edition z sierpnia 2016 roku nie zawiodła oczekiwań fanów MMA. W Gdyni Kamil Łebkowski (15-5, 8 KO, 2 SUB) zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC Piotrem Hallmannem (16-6, 7 KO, 7 SUB), a rywalizacja toczyła się głównie w stójce. Ostatecznie zwyciężył "Bomba", ale "Płetwal" wykazał się niebywałą wolą walki. W załączonym materiale wideo obejrzyjcie czwarty odcinek cyklu "Kronika Walk".

Kamil Łebkowski do gali FEN 13: Summer Edition przystępował z serią dziewięciu kolejnych zwycięstw, a czterech swoich ostatnich rywali kończył przed czasem. Piotr Hallmann natomiast po zakończonej przygodzie z UFC i jednej wygranej walce z Jasonem Ponetem na gali Slava Republic 1 postanowił spróbować swoich sił w kategorii piórkowej. Zestawienie nie zawiodło oczekiwań kibiców, którzy zobaczyli momentami jednostronną walkę, ale emocji nie brakowało przez całe trzy rundy.

Na kartach punktowych lepszy okazał się Łebkowski, który konsekwentnie korzystał ze swojego lewego prostego, a często dokładał na koniec kombinacji prawy podbródkowy. Efekt był piorunujący, choć Hallmann wykazał się niezwykłą wolą walki i pokazał charakter wielkiego wojownika.

Już w najbliższy piątek obaj zawodnicy powrócą do rywalizacji dla organizacji Fight Exclusive Night na gali z numerem siedemnastym, która - podobnie jak wydarzenie z numerem trzynastym, odbędzie się w Gdyni. Łebkowski po porażce z Gabrielem Silvą na FEN 16 zmierzy się z Brazylijczykiem Caio Machado, a Hallmann spróbuje odbudować się w rywalizacji z młodym i gniewnym Patrykiem Nowakiem.

W załączonym materiale wideo "Kronika Walk #4: Kamil Łebkowski vs Piotr Hallmann".

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie