Tabasko i delord razem w Reign! Już niedługo wyruszą na bootcamp

E-sport
Tabasko i delord razem w Reign! Już niedługo wyruszą na bootcamp
fot. ESL

Wojciech „Tabasko” Kruza oraz Paweł „delord” Szabla dołączają do zespołu Reign! Arfan „Arphan” Omar zostaje tym samym przesunięty na pozycję rezerwowego wspierającego.

Ekipa Burger flippers została przejęta przez amerykańską organizację Reign. Burger flippers udało się zająć trzecie miejsce w kwalifikacjach do kolejnych zmagań w Challanger Series Qualifier, co oznacza, że otrzymują oni możliwość powalczenia o udział w Challanger Series. Włodarze Reign poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, że ekipa niezwłocznie zacznie bootcamp, aby przygotować się do ostatnich spotkań eliminacji do Challanger Series. Aktualnie skład Reign prezentuje się następująco:

 

Skład Reign:

Arin „Arin1” Ali – Top

Wojciech „Tabasko” Kruza – Jungle

Joran „Special” Scheffer – Mid

Patrik „Sheriff” Jírů - AD Carry

Paweł„delord” Szabla – Support

Arfan „Arphan” Omar – Support/Rezerwa

 

Nowy jungler Reign podzielił się również kilkoma zdaniami na temat planów na przyszłość. - Póki co nie planuje przyszłości, jakoś bardzo do przodu. Chciałbym zaprezentować się jak najlepiej w nowej drużynie podczas kwalifikacji do Challenger Series, bo wiem, że drużyny które tam będą np. R.B. kaSinga, czy Kinguin, są bardzo mocne i nie wiem, czy będziemy w stanie je dogonić przez te 2 tygodnie. Nie wydaje mi się, że jesteśmy faworytami lub mamy duże szanse na dostanie się, ale to jest BO1, więc możemy być w stanie wyjść z grupy nawet z wynikiem 5:0,ponieważ przygotujemy jakiś „cheese” lub niestandardowo zagramy. We wtorek wybieramy się na bootcamp i tam postaramy się naprawić nasze niedociągnięcia, których jest dużo. Raczej wszystkich nie naprawimy, ale chociaż będziemy próbować ogarnąć te najważniejsze. – powiedział Wojciech „Tabasko” Kruza.

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie