Walka Canelo - Gołowkin potwierdzona! Wielki hit we wrześniu

Sporty walki

16 września dojdzie do bardzo długo wyczekiwanego starcia Saula "Canelo" Alvareza (49-1-1, 34 KO) z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 34 KO). Potwierdzenia doczekaliśmy się po zwycięskiej walce Meksykanina z Julio Cesarem Chavezem Jr.

O tej walce mówiło się już od dobrego roku, lecz za każdym razem coś stawało na drodze. Kiedy już wydawało się, że do takiego zestawienia nigdy nie dojdzie, to nagle pojawiły się głosy, że jednak jest coś na rzeczy. Tuż po zwycięskim starciu Canelo Alvareza z Chavezem Jr, w ringu pojawił się Gołowkin, a po chwili obaj przyznali w rozmowie z reporterem HBO Maxem Kellermanem, że wszystkie szczegóły zostały dopięte.

- Do hitowej walki dojdzie więc 16 września, a stawką będą mistrzowskie pasy kategorii średniej należące do Gołowkina. - Powodzenia we wrześniu - powiedział Kazach. - Szczęście jest dla miernych ludzi - odpowiedział Meksykanin.

Zadowolony z faktu potwierdzenia walki był szef Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya. - Zawsze mówiłem, że Canelo zmierzy się z GGG. Mówiłem każdemu, że walka dojdzie do skutku we wrześniu i jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem - stwierdził.

Potwierdzenie walki i pierwsza konfrontacja Canelo - Gołowkin w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie