Fnatic leci na bootcamp do Korei!

E-sport
Fnatic leci na bootcamp do Korei!
fot. Tomasz Lewandowski

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, ale Mads „Broxah” Brock-Pedersen, Jesse „Jesiz” Le oraz Paul „sOAZ” Boyer podzielili się Tweetami, które zapowiadają wyjazd zespołu na bootcamp do Korei Południowej!

Bootcamping w Korei jest jednym z bardziej popularnych i pożądanych przez zawodników sposobów na poprawienie swojej formy przed kolejnymi rozgrywkami w ramach LCS. Korea już kilka lat temu zdominowała League of Legends, a jak na razie sytuacja raczej się nie zmieni. To jest jeden z głównych powodów, dla którego gracze z innych części świata decydują się na dłuższy pobyt właśnie w tym miejscu, gdzie mogą trenować z najlepszymi graczami i podbijać koreańskie solo queue. Czy wyjazd Fnatic okaże się owocny i uda im się odzyskać koronę EU LCS? Zobaczymy latem! Niestety nie ma jeszcze oficjalnej informacji odnośnie wyjazdu, ale niektórzy zawodnicy już uchylili rąbka tajemnicy na Twitterze:


"Lecimy do Korei we wtorek na bootcamp z zespołem. Jestem super podekscytowany, że znowu tam lecę, czas przygotować się na solidny letni split!" – napisał Broxah.

 

"Super podekscytowany wyjazdem do Korei, więcej informacji niedługo" – zapowiada z kolei sOAZ.

AB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie