Trzej siatkarze rozstali się z Espadonem

Siatkówka
Trzej siatkarze rozstali się z Espadonem
fot. PAP

Po trzech latach występów w Espadonie środkowy Bartosz Cedzyński opuścił klub ze Szczecina. Z drużyną pożegnali się również rozgrywający Michal Sladecek oraz atakujący Danaił Miłuszew.

26-letni Cedzyński przez cały okres gry w koszulce Espadonu wykazywał wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i nieprzeciętną ambicję. Klub jest niezwykle wdzięczny zawodnikowi nie tylko za występy na ekstraklasowych parkietach, ale także za wcześniejsze lata, gdy w niebiesko-białych barwach walczył w niższych klasach rozgrywkowych. Środkowy był jednym z architektów wielkiego sukcesu szczecińskiej siatkówki, za jaki niewątpliwie uznajemy ubiegłoroczny awans Espadonu do PlusLigi. 

 

Razem z Cedzyńskim klub opuszczają także Michal Sladecek i Danaił Miłuszew. Słowak grał w Szczecinie od listopada 2014 roku i także dołożył swoją cegiełkę do wywalczenia przez Espadon miejsca w ekstraklasie. Bułgarski atakujący dołączył natomiast do zespołu przed rozpoczęciem minionego sezonu, ale problemy z kontuzjami uniemożliwiły mu zaprezentowanie pełni swojego potencjału sportowego.

 

"Wszyscy trzej siatkarze w znaczącym stopniu wpływali na bardzo pozytywną atmosferę wewnątrz drużyny. Dziękujemy im zatem nie tylko za profesjonalne podejście, hektolitry wylanego na treningach potu, ale zwłaszcza za nastawienie i uśmiech podczas codziennej pracy z zespołem. Każdemu z zawodników życzymy zdrowia, sukcesów sportowych i powodzenia w dalszym przebiegu kariery siatkarskiej. Mamy nadzieję, że w przyszłości spotkamy się jeszcze na parkiecie!"  – przeczytaliśmy na stronie internetowej klubu.

RM, volleyespadon.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze