Piłkarze FC Barcelona wyśmiewali rywali z Espanyolu. Ci się popłakali...

Piłka nożna
Piłkarze FC Barcelona wyśmiewali rywali z Espanyolu. Ci się popłakali...
fot. PAP/EPA

W niedzielę FC Barcelona B pokonała w derbach Espanyol B 2:0, wskutek czego ten spadł do niższej klasy rozgrywkowej. Po meczu, co oczywiste, piłkarze z niebiesko-białej części miasta byli załamani. W tym samym czasie zawodnicy "Dumy Katalonii" ostatentacyjnie ich wyśmiewali...

Występujące w Segunda Division B (trzeci poziom rozgrywek) rezerwy Barcelony to bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu - grają tam najbardziej utalentowani wychowankowie klubowej akademii, którzy nie ukończyli jeszcze 25. roku życia. Jak się okazało, młodość wzięła w niedzielę górę.

Piłkarze Blaugrany, którzy już wcześniej wygrali rozgrywki, zachowali się po meczu z Espanyolem zupełnie wbrew zasadom fair play. Nie dość, że naśmiewali się z rywali, przez co ci opuszczali boisko ze łzami w oczach, to jeszcze zachowywali się prowokująco wobec kibiców. 

 


Ich zachowanie skrytykowały już media w całej Hiszpanii, nawet te sympatyzujące z klubem, a do sprawy publicznie odniósł się opiekun Espanyolu B David Galli. - Piłkarze Barcelony powinni się zastanowić nad sobą, a ich zachowaniu przyjrzeć się klub - stwierdził szkoleniowiec.

Czy młodych zawodników spotkają w klubie jakieś konsekwencje? Wydaje się, że byłoby to wskazane.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze