Team Kinguin wysoko przegrywa z fnatic

E-sport
Team Kinguin wysoko przegrywa z fnatic

Reprezentantom Team Kinguin nie udało się zanotować udanego debiutu w odświeżonym składzie. Hyper i spółka przegrywają z fnatic i tym samym pozostają na szarym końcu klasyfikacji ESL Pro League.

Spotkanie Kinguin kontra fnatic powinno być przeprowadzone już wczoraj. Niestety ze względu na problemy z klientem ESL, mecz został przełożony na dzisiaj. Co ciekawe, organizatorzy nie poinformowali zawodników o zmianie terminu, lecz postawili ich przed faktem dokonanym. Ostatecznie dzisiaj o 16:30 rozpoczęła się konfrontacja pomiędzy dwoma wspomnianymi drużynami.

 

Team Kinguin 10:16 fnatic (Train)

 

Zawodnicy spod szyldu Kinguin rozpoczynali pierwszą mapę po stronie antyterrorystów. W „pistoletówce” nie zdołali oni powstrzymać konkurentów nacierających na zamknięty bombsite. W następnej rundzie Polacy przeprowadzili udany „force buy”, który umożliwił im przejęcie inicjatywy w początkowej fazie spotkania. Fnatic doprowadziło do wyrównania przy stanie 6:6, a następnie wysunęło się na prowadzenie. Od tego momentu polska formacja wciąż pozostawała krok za przeciwnikiem i ostatecznie nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

 

fnatic 16:8 Team Kinguin (Overpass)

 

Druga mapa rozpoczęła się od całkowitej dominacji Szwedów. Podopieczni Loorda byli całkowicie bezradni w ofensywie i dopiero przy dziesięciopunktowej stracie zdołali wygrać pierwszą rundę. Przed zmianą stron fnatic prowadziło 12:3. Olofmeister i spółka pokonali przeciwników w „pistoletówce” i szybko doprowadzili do rundy meczowej. Wówczas Kinguin przebudziło się i uszczknęło z wyniku kilka dodatkowych punktów. Niestety na powrót do spotkania było już za późno.

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie