Virtus.pro remisuje z GODSENT w ECS Season 3

E-sport

Spotkanie Virtus.pro kontra GODSENT okazało się niespodziewanie wyrównane. Zwycięstwo było dzisiaj poza zasięgiem polskiej formacji i w konsekwencji drużyny podzieliły się punktami.

Virtus.pro 16:11 GODSENT (Train)

Dwumecz rozpoczął się od starcia na de_train. Polacy zanotowali bardzo udany start i sukcesywnie powiększali swoją przewagę. W początkowej fazie spotkania GODSENT zdołało wygrać zaledwie jedną rundę. Polacy prowadzili 9:1, kiedy ich przeciwnicy nareszcie nawiązali walkę o punkty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 na korzyść polskiej formacji. Po zmianie stron Szwedzi utrzymywali kontrolę i stopniowo zmniejszali stratę dzielącą ich od konkurenta. Punkt kulminacyjny przyszedł przy stanie 12:11 dla VP. Wówczas TaZ i spółka przebudzili się i ostatecznie doprowadzili pierwszą mapę do końca.

GODSENT 16:13 Virtus.pro (Cache)

Na drugiej mapie Virtusi startowali po stronie terrorystów. Udało im się wygrać „pistoletówkę”, a także następującą po niej rundę. Wówczas nadeszła odpowiedź ze strony GODSENT, które wyrównało przy stanie 2:2. Ostatecznie Szwedzi nie zdołali jednak przejąć inicjatywy na dłuższą metę. Virtus.pro wygrało pierwszą połowę 10:5. Po zmianie stron role odwróciły się o 180 stopni. Polacy nie mogli znaleźć sposobu na powstrzymanie ataków pronaxa i jego kompanów. Finalnie druga mapa padła łupem GODSENT i tym samym dwumecz zakończył się remisem.