Conte: Chcę zostać w Chelsea

Piłka nożna
Conte: Chcę zostać w Chelsea
fot. PAP

Przed piątkowym meczem z West Bromwich Albion, który może zagwarantować Chelsea Londyn zdobycie mistrzostwa Anglii, szkoleniowiec The Blues, Antonio Conte wypowiedział się na temat swojej przyszłości, sugerując, że pragnie pozostać na Stamford Bridge.

Bardzo mocno zmotywowani, aby pozyskać Włocha są działacze Interu Mediolan, którzy wokół Conte chcieliby odbudować siłę klubu. Jednak sam zaineresowany wypowiada się w trochę innych słowach.

 

- Mam kontrakt z Chelsea na dwa lata. To logiczne, że jak trafiasz do nowego klubu, to chcesz w nim zostać przez wiele lat, aby móc zbudować coś ważnego. Z pewnością taki jest mój cel. Kiedy osiągasz pewien poziom, pieniądze odgrywają ważną rolę, ale nie są najważniejsze. Pieniądz jedynie określa twoją wartość. To co się liczy to zwycięstwa i pisanie historii. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko – mówi Conte.

 

Były selekcjoner włoskiej reprezentacji zaznacza, że skupia się w tym momencie na trwającym sezonie w Chelsea. – Powtórzę co już wcześniej powiedziałem. Mam dwa lata ważnego kontraktu z Chelsea, ale chcę także powiedzieć, że tak samo jak ja, tak samo zawodnicy są skupieni na tym co teraz. To bardzo ważne. Liczy się cały zespół, a nie indywidualności. Oczywiste, że pojawiają się różne spekulacje, różne głosy dotyczące mojej osoby, a także zawodników. W tym wszystkim nie możemy zaprzestać dążenia do celu. Póki co wszystko ten sezon układa nam się bardzo dobrze, ale chcemy być jeszcze lepsi – twierdzi Włoch.

KN, Polsat Sport, Skysport.it

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze