Polska - Rumunia: Wszystkie bilety sprzedały się pierwszego dnia!

Piłka nożna
Polska - Rumunia: Wszystkie bilety sprzedały się pierwszego dnia!
fot. Cyfrasport

Wszystkie bilety na mecz eliminacji mistrzostw świata 2018 Polska – Rumunia zostały sprzedane już pierwszego dnia! Jak poinformował PZPN, kibice mogą jeszcze mieć nadzieję i muszą być czujni. Jest szansa, że niektóre wejściówki wrócą do sprzedaży.

PZPN tradycyjnie najpierw otworzył sprzedaż dla posiadaczy Kart Kibica Reprezentacji Polski. Aktualnie takowych jest aż 80 tysięcy, czyli więcej niż może pomieścić Stadion Narodowy. Jak się okazało już pierwszego dnia zostały wykupione wszystkie bilety. Kibice mogą jednak nadal mieć nadzieję na zakup wejściówki na mecz z Rumunią.

 

Polski Związek Piłki Nożnej zaznacza jednak, że ponad 16 tysięcy kibiców tylko umieściło bilety w koszyku podczas zakupu na portalu Kupbilet.pl, nie podając przy tym wymaganych danych osobowych i numerów Kart Kibica. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku i nie opłacenia rezerwacji, zamówienia te automatycznie zostaną anulowane, a bilety trafią z powrotem do sprzedaży internetowej. Nie jest również znana liczba kibiców z Rumunii, która przyjedzie do Warszawy. Jeśli nie wykorzystają przysługującej puli, 2000 miejsc, to wejściówki również wrócą do otwartej sprzedaży – poinformował PZPN.

 

Mecz Polska – Rumunia odbędzie się 10 czerwca o godzinie 20:45 na PGE Narodowym.

 

Transmisja meczu Polska – Rumunia na sportowych antenach Polsatu.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie