Drzyzga jak Konarski?! Polski rozgrywający ma ofertę z Turcji

Siatkówka
Drzyzga jak Konarski?! Polski rozgrywający ma ofertę z Turcji
fot.Cyfrasport

Rozgrywający reprezentacji Polski Fabian Drzyzga być może pójdzie w ślady Dawida Konarskiego i przeniesie się do ligi tureckiej. Wg serwisu plus.nowiny24.pl, Drzyzga może trafić właśnie do stołecznej drużyny Ziraat Bankasi Ankara, gdzie będzie występował Konarski.

27-letni rozgrywający urodzony w Bordeaux od czterech sezonów reprezentuje barwy Asseco Resovii Rzeszów. Coraz więcej się mówi, że sam "Fabio" byłby skłonny zmienić ligę i otoczenie, ponieważ chce spróbować swoich sił w innym kraju. Dotychczasowa kariera Drzyzgi to wyłączenie gra na parkietach PlusLigi (Asseco Resovia Rzeszów, AZS Politechnika Warszawska, AZS Częstochowa, MOS Wola Warszawa oraz AZS Olsztyn).

A nad Bosforem coraz większe pieniądze są inwestowane w siatkówkę. Powoli mówi się wręcz o finansowym eldorado decydując się na grę w tamtejszej lidze. Z pewnością fakt, że Konarski niedawno związał się z czwartą ekipą ligi tureckiej będzie dodatkowym argumentem dla Drzyzgi jeśli chodzi o rozważenie gry dla tego klubu.

 

Drzyzga, który jest mistrzem świata z 2014 roku z pewnością będzie łakomym kąskiem transferowym dla wielu zagranicznych klubów.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze