"Droga do PBN 7", czyli nowa jakość w polskim boksie!

Sporty walki

W polskim boksie tego jeszcze nie było! Organizatorzy gali Polsat Boxing Night 7 - Nowe Rozdanie przygotowali dla swoich fanów prawdziwą gratkę. Od niedzieli rusza cykl "Droga do PBN 7", czyli kulisy przygotowań bohaterów czerwcowego święta pięściarstwa w naszym kraju. Nagrania MB Promotions pozwolą wam zobaczyć rzeczy, których nie będziecie mieli okazji zobaczyć w żadnym innym miejscu!

Już 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się gala Polsat Boxing Night 7 - Nowe Rozdanie. W walce wieczoru kibice będą mieli okazję zobaczyć powrót mistrza świata dwóch kategorii wagowych Tomasza Adamka. Zanim jednak dojdzie do wydarzenia, pięściarze muszą przejść mordercze przygotowania.

 

Po raz pierwszy w naszym kraju organizatorzy zdecydowali się pokazać kibicom bohaterów gali z zupełnie innej strony. Kamery MB Promotions odwiedziły pięściarzy nie tylko na sali treningowej, ale również w domowym zaciszu. W cyklu "Droga do PBN 7" kibice otrzymają unikatową okazję do poznania bohaterów czerwcowego wydarzenia w nowych odsłonach, a to diametralnie może odmienić opinię wszystkich fanów na temat gwiazd polskiego boksu.

 

Efekty nowatorskiego przedsięwzięcia ujęte zostały w sześcioodcinkowym cyklu "Droga do PBN 7". W każdą niedzielę (od 14 maja do 18 czerwca) o godzinie 10:30 na antenie Polsatu Sport wyemitowane zostaną premierowe odsłony kolejnych rodziałów historii, która swój koniec znajdzie 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie.

 

Premiera pierwszego odcinka cyklu "Droga do PBN 7" w niedzielę 14 maja o godzinie 10:30 w Polsacie Sport, a od godziny 12:00 dostępny również na Polsatsport.pl oraz kanale "To Jest Boks" na youtube.com.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Salomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Vikapitą "Beast Masterem" Meroro (28-6, 14 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie