KennyS ponownie popisał się snajperskim kunsztem

E-sport
KennyS ponownie popisał się snajperskim kunsztem
fot. HLTV.org

HLTV.org uwieczniło imponującą akcję Kenny’ego ‘kenny’egoS’ Schruba z meczu przeciwko FaZe Clan w ramach ESL Pro League. Francuz po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych snajperów na świecie.

Szybkie zabójstwo dwóch graczy jednym strzałem, agresywne wejście w granaty dymne, zwiewny bieg po bezbronnych terrorystów rodem z polowania na zwierzaki. KennyS asa na reprezentantach FaZe zdobył tak, jakby było to dla niego tylko formalnością. Posiadając w zespole snajpera czującego się na mapie tak pewnie, łatwiej kontrolować spotkanie. G2 Esports to udowodniło, miażdżąc wówczas Nikolę ‘NiKo’ Kovaca i spółkę 16:4. Tym samym Francuzi odebrali FaZe możliwość wyjazdu na finały piątego sezonu ligi profesjonalistów w Dallas.

 

Za realizację wideo odpowiada Marcos ‘proutounz’ Soares.

 

 

Przypomnijmy, że gdy G2 Esports zwyciężyło kilka dni temu DreamHacka Open w Tours, to właśnie Schrub uhonorowany został tytułem najbardziej wartościowego gracza zawodów. Aktualnie Francuz - wraz ze swoim kolegą z drużyny Richardem 'shoxem' Papillonem - bierze udział w rozgrywkach HTC 2v2 Invitational.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie