Starix zasila szeregi Team Spirit

E-sport
Starix zasila szeregi Team Spirit

Kiedy starix opuścił Na'Vi jego dalsze losy były owiane tajemnicą. Ostatecznie postanowił on zawiesić karierę trenerską i dołączyć do Team Spirit w roli gracza.

Starix dołączył do Natus Vincere w 2010 i stał się częścią najbardziej utytułowanego składu w historii organizacji. Ukraińcy na kilka miesięcy całkowicie zdominowali ówczesną scenę Counter-Strike 1.6. Po migracji na CS:GO drużyna przeszła drobne zmiany kadrowe, które umocniły jej pozycję wśród czołowych zespołów. W 2015 roku starix postanowił odwiesić myszkę na kołku i rozpoczął karierę trenerską. Przed dwoma miesiącami zdecydował się ostatecznie opuścić ukraińską organizację. Decyzja o odejściu mogła być podyktowana nieustannie pogarszającą się atmosferą wewnątrz zespołu.

 

Po odejściu od Na'Vi, starix brał pod uwagę kontynuowanie kariery szkoleniowca, powrót do roli gracza, a nawet utworzenie własnej organizacji. Ostatecznie przywdział trykot Team Spirit, w którym ponownie ruszy na plac boju.

 

- Miałem sporo propozycji od rozmaitych organizacji, więc decyzja była bardzo trudna. Rozmawiałem z przedstawicielami oraz graczami Team Spirit i doszedłem do wniosku, że jest to odpowiednie miejsce do kontynuowania mojej e-sportowej kariery - oświadczył starix. - Pomimo długiej przerwy sprawnie wracam do formy i wkrótce będę mógł dowieść tego w oficjalnych meczach - dodał zawodnik.

 

Aktualny skład Team Spirit:

 

Vadim „DavCost” Vasilyev

Dmitriy „Dima” Bandurka

Dmitry „S0tF1k” Forostyanko

Pavel „COLDYY1” Veklenko

Sergey „starix” Ischuk

 

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie