"Droga do PBN 7" - odcinek 1. Badania Adamka i początek przygotowań (WIDEO)

Sporty walki

Pierwszy odcinek cyklu "Droga PBN 7" już za nami. W premierowym epizodzie przyjrzeliśmy się fazie wstępnej przygotowań Tomasza Adamka (50-5, 30 KO) oraz odwiedziliśmy Mateusza Masternaka (38-4, 26 KO) i Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). Zobaczcie, jak od kuchni wygląda życie pięściarzy!

Tomasz Adamek już po raz trzeci do swojego pojedynku przygotowuje się w łomnickiej Osadzie Śnieżka. Zanim jednak "Góral" zameldował się w Karkonoszach, przeszedł szereg specjalistycznych badań pod okiem trenera dr Jakuba Chyckiego przeprowadzonych w katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego.


- Co to będzie? Tego nie wie nikt! Poczekajmy, bądźmy cierpliwi, czas pokaże - mówił Adamek na początku przygotowań.
Próby sił czy dokładna analiza cyklu treningowego pozwoliły specjalistycznie i bardzo skrupulatnie określić w jakiej dyspozycji znajduje się były mistrz świata dwóch kategorii wagowych. Od 23 kwietnia Adamek przebywa już w Łomnicy, gdzie z nowym szkoleniowcem Gusem Currenem rozpoczął zajęcia czysto bokserskie.


W podobnym czasie formę na czerwcową galę PBN 7 zaczęli budować Krzysztof Głowacki oraz Mateusz Masternak. "Główka" nie zmienia otoczenia i wierzy w sprawdzoną szkołę swojego trenera Fiodora Łapina, a "Master" w każdej wolnej chwili stara się poświęcić jak najwięcej czasu na życie rodzinne.


Premiera kolejnych odcinków cyklu "Droga do PBN 7" w każdą niedzielę (do 18 czerwca) o godzinie 10:30 na antenie Polsatu Sport, a od godziny 12:00 dostępne również na Polsatport.pl, kanale "To jest Boks" w serwisie YouTube oraz oficjalnym fanpage'u PBN 7 na Facebooku.


Jak wyglądał początek przygotowań bohaterów PBN 7? Obejrzyjcie premierowy odcinek cyklu "Droga do PBN 7"!


O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Salomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Vikapitą "Beast Masterem" Meroro (28-6, 14 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie