Ranking najlepszych graczy na świecie Thorina bez Virtus.pro

E-sport
Ranking najlepszych graczy na świecie Thorina bez Virtus.pro
fot. Fragbite.se

Thorin stworzył ranking pięciu najwybitniejszych graczy na świecie. W zestawieniu znalazło się aż dwóch reprezentantów SK Gaming, lecz niestety zabrakło miejsca dla Snaxa.

#5: Kenny „kennyS” Schrub (G2 Esports)

 

KennyS przebył niezwykle długą drogę, aby znaleźć się w tym zestawieniu. Na początku bieżącego roku występował pod banderą EnVyUs, które kompletnie nie liczyło się w walce o najbardziej prestiżowe trofea. Ten niezwykle utalentowany snajper nabrał wiatru w żagle dopiero po przeprowadzeniu roszad na francuskiej scenie. G2 Esports już teraz znajduje się w czołowej piątce rankingu HLTV, a sam kennyS jest na dobrej drodze, aby zostać najlepszym graczem bieżącego roku.

 

#4: Fernando „fer” Alvarenga (SK Gaming)

 

Fer uchodzi za jeden z filarów SK Gaming, a jego największym atutem jest agresywny i bezkompromisowy styl gry, który doskonale uzupełniają wybitne umiejętności strzeleckie. Często decyduje się on nieprzewidywalne zagrania umożliwiające zaskoczenie przeciwnika i zdobycie przewagi.

 

#3: Nicolai „device” Reedtz (Astralis)

 

Nie bez przyczyny device jest uznawany za największą gwiazdę duńskiej formacji. Na przestrzeni wielu miesięcy mogliśmy obserwować jego stopniową przemianę. Początkowo posługiwał się głównie karabinami, a AWP wybierał wyłącznie w razie konieczności. Obecnie występuje on w roli głównego snajpera, który może z powodzeniem rywalizować z takimi zawodnikami jak kennyS czy FalleN.

 

#2: Nikola „NiKo” Kovaĉ (FaZe Clan)

 

NiKo dowiódł swojej wartości już podczas występów w trykocie mousesports, lecz dopiero po zmianie zespołu mógł osiągnąć poziom, który wcześniej był poza jego zasięgiem. Zdetronizowanie Astralis przez FaZe Clan jest wyłącznie kwestią czasu, a młody Bośniak niewątpliwie stanie się jednym z głównych kreatorów tego sukcesu.

 

#1: Marcelo „coldzera” David (SK Gaming)

 

SK Gaming musiało pożegnać się z tytułem najlepszej drużyny globu, lecz coldzera dwoi się i troi, aby odzyskać tę uprzywilejowaną pozycję. W ubiegły weekend mieliśmy okazję obserwować go podczas IEM Sydney, gdzie zaprezentował mistrzowską formę i został wyróżniony tytułem MVP turnieju.  

 
Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie