Rooney przegrał pół miliona funtów w kasynie! Wystarczyły 2 godziny i piwko

Piłka nożna
Rooney przegrał pół miliona funtów w kasynie! Wystarczyły 2 godziny i piwko
fot. PAP

Wayne Rooney nie będzie najlepiej wspominał piątkowej nocy. Jak donosi brytyjska prasa piłkarz Manchesteru United w dwie godziny w kasynie przegrał 500 tys. funtów, a ponadto nie stronił od piwka. To nie pierwszy taki wyskok reprezentanta Anglii.

Rooney wiedząc, że Manchester United swój niezwykle istotny mecz w Premier League z Tottenhamem zagra dopiero w niedzielne popołudnie postanowił wybrać się do jednego z kasyn. Tam w zaledwie dwie godziny przegrał naprawdę sporą sumę.

 

- Obstawiał bardzo duże sumy i wyglądał jakby był w swoim świecie. Im więcej przegrywał, tym więcej stawiał– powiedziała jedna z kelnerek.

 

Dodatkowo Rooney przegrane zapijał kolejnymi butelkami piwka. Jak jednak twierdzą świadkowie nie upił się, gdyż gra była jego całym światem.

 

Anglik w minutę przegrywał 4 tysiące funtów i cały czas obstawiał kolor czerwony, kiedy grał w ruletkę. To nie pierwszy taki wyskok napastnika ”Czerwonych Diabłów”. Pod koniec kwietnia był widziany w barze pod wyraźnym wpływem alkoholu. Być może hazard i piwko pozwalają zapomnieć reprezentantowi Anglii o obecnym sezonie, w którym gra bardzo mało. W pierwszej jedenastce występuje wyłącznie, gdy podstawowi piłkarze są kontuzjowani.  

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze