UFC 211: Łzy Jędrzejczyk na konferencji! "Nie chcę teraz o tym rozmawiać" (WIDEO)

Sporty walki
UFC 211: Łzy Jędrzejczyk na konferencji! "Nie chcę teraz o tym rozmawiać" (WIDEO)
fot. Youtube

Joanna Jędrzejczyk (14-0, 4 KO, 1 SUB) podczas gali UFC 211 w Dallas obroniła pas mistrzowski w kategorii słomkowej. Polka nie miała żadnych problemów z pokonaniem niezwykle solidnej Jessiki Andrade (16-6, 5 KO, 7 SUB). Było dużo radości, ale na konferencji prasowej pojawiły się na jej twarzy szczere łzy. I powodem płaczu nie była walka, a informacja o opuszenie klubu American Top Team jednego z trenerów Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk na konferencji prasowej pojawiła się w doskonałym nastroju i dzieliła się pozytywną energią z przybyłymi na spotkanie przedstawicielami mediów. Polka z uśmiechem na twarzy dzieliła się swoimi wrażenia z pojedynku z Jessiką Andrade oraz opowiadała o planach na swoją przyszłość.

Ostatnie pytanie ze strony szanowanego w branży MMA dziennikarza Ariela Helwaniego zaskoczyło jednak "JJ". Kanadyjczyk zapytał polską mistrzynię o jednego z jej szkoleniowców z amerykańskiego klubu American Top Team, w którym Jędrzejczyk przygotowuje się do walk. Kami Berzani ma opuścić szeregi ekipy z Coconut Creek, a taką informacją Polka została wyraźnie zaskoczona.

- Kami Berzini ma opuścić szeregi ATT... - rozpoczął Helwani.

- Ma odejść? Nie wiedziałam o tym - przerwała wyraźnie zdziwiona Jędrzejczyk.

- Czy będziesz starała się go przekonać do pozostania w klubie - dokończył pytanie dziennikarz.

- On jest niesamowitym szkoleniowcem. Nie chcę w tym momencie o tym rozmawiać. Nie miałam okazji o tym porozmawiać wcześniej - przerwała wzruszona informacją Jędrzejczyk, a po chwili wstała i ze łzami w oczach opuściła salę konferencyjną.

 


Opisana sytuacja w poniższym materiale wideo od 53 minuty:

 
Polka najprawdopodobniej nie wiedziała nic o planach Barziniego, a informacja okazała się dla niej zbyt szokująca.

Jędrzejczyk pas mistrzowski UFC w kategorii słomkowej obroniła już po raz piąty.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze