Walka Wacha odwołana?

Sporty walki
Walka Wacha odwołana?
fot. PAP

Mariusz Wach (33-2, 17 KO) już 3 czerwca miał zmierzyć się z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO) na gali w Londynie. Najprawdopodobniej jednak do walki nie dojdzie, a powodem odwołania starcia jest kontuzja reprezentanta Wielkiej Brytanii. Informację na Twitterze przekazał dziennikaz Polsatu Sport Mateusz Borek.

- Bad News na koniec dnia. Według moich informacji walka Mariusza Wach vs Dillian Whyte odwołana. Szkoda - napisał Mateusz Borek na Twitterze.

I faktycznie wielka szkoda, bo dla Wacha ewentualne zwycięstwo z reprezentantem Wielkiej Brytanii mogło okazać się przepustką do wielkich pojedynków, a może nawet do walki o mistrzostwo świata w królewskiej kategorii. Po zwycięstwie wyjazdowym z Erkanem Teperem polski pięściarz stał się naprawdę łakomym kąskiem na bokserskim rynku.


Informacja przekazana przez Borka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez organizatorów gali w Londynie, ale już znamy ewentualną przyczynę anulacji starcia. Najprawdopodobniej Whyte nabawił się kontuzji. W ostatnim wpisie na Twitterze jednak zaprezentował maskę, w której chciałby wyjść do następnej walki. Szkoda, że nie napisał słowa o swoim stanie zdrowia...


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze