FEN 17: Bonusy rozdane (WIDEO)

Sporty walki

Organizacja Fight Exclusive Night przyznała bonusy za galę FEN 17: Baltic Storm, która odbyła się w miniony piątek w Gdyni. Wyróżnionych zostało czterech zawodników.

Walką wieczoru zostało uznane starcie w kategorii półciężkiej między Michałem Oleksiejczukiem (12-1, 8 KO, 1 SUB) a Riccardo Nosiglią (5-1, 5 KO). Włoch do tamtej pory wygrywał wszystko w pierwszej rundzie, z kolei o Polaku mówiło się o w kontekście przenosin do UFC. Pojedynek nie zawiódł: był pełen wzlotów i upadków. Wydawało się nawet, że Oleksiejczuk może przegrać, gdyż został solidnie trafiony, ale ostatecznie doszedł do siebie i to on triumfował w pierwszych pięciu minutach.

Nokaut wieczoru to już z kolei osiągnięcie Artura Bizewskiego (6-1), który bardzo efektownie posłał na deski Marcina Szredera (5-2). Był to rewanż za pojedynek sprzed roku, kiedy również wygrał ten sam zawodnik. Poddanie wiczoru to już zasługa Bartosza Leśki (5-0-1, 2 KO, 3 SUB), który pokonał Aleksandra Rychlika (5-3, 3 KO, 1 SUB) duszeniem zza pleców.

Bonusy po gali FEN 17:

Walka wieczoru: Michał Oleksiejczuk - Riccardo Nosiglia
Nokaut wieczoru: Artur Bizewski (vs Marcin Szreder)
Poddanie wieczoru: Bartosz Leśko (vs Aleksander Rychlik)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze