Izak gościem w samochodzie Jarosława Kuźniara (WIDEO)

E-sport
Izak gościem w samochodzie Jarosława Kuźniara (WIDEO)

Piotr ‘izak’ Skowyrski był dziś gościem Jarosława Kuźniara w programie „Onet Rano.” Esportowy komentator wsiadł do kultowego już samochodu, by opowiedzieć widzom Onetu o swoim zawodzie i pasji.

Jak czytamy na stronie internetowego show: - „Onet Rano.” to poranny program nadawany na żywo, dostarczający widzom codziennej porcji wiedzy, z którą warto zacząć dzień. W każdej odsłonie Jarosław Kuźniar – w swojej karierze związany m.in. z „Wprost” czy X-Factor – zabiera swoich gości na wycieczkę samochodową po Warszawie. Z dala od studyjnego zgiełku zapewnia rozmówcom komfort, by z początkowo luźnej pogawędki zrodziła się interesująca dyskusja.

Dziś Kuźniar rozmawiał nie tylko z Izakiem, miał bowiem okazję przewieźć po mieście również Tomasza Kurzaka oraz Monikę Mrozowską. W przeszłości na miejscu pasażera w jego programie zasiadali już m.in. Abelard Giza, Filip i Zygmunt Chajzerowie, Arkadiusz Jakubik, Łukasz Grass, Jakub Żulczyk i wielu innych osobistości związanych z kulturą, rozrywką czy mediami. Podczas rozmowy Izak został wypytany o kwestie związane z prowadzoną przez niego działalnością streamerską/komentatorską i nie tylko. Nie zabrakło również dyskusji na temat sportu elektronicznego.

 

Ponad pół godziny rozmowy o m.in. bezpieczeństwie w sieci czy esportowych "kibolach" dostępne w materiale wideo poniżej:

 

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze