KSW 39: Tak walczy nowy rywal Michała Kity (WIDEO)

Sporty walki

Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) z powodu kontuzji ścięgna achillesa nie wystąpi na gali KSW 39: Colosseum. Największa polska organizacja bardzo szybko znalazła Michałowi Kicie (17-8, 9 KO, 6 SUB) nowego rywala, a będzie nim Michał Andryszak (18-6, 1 NC, 12 KO, 5 SUB). Zobaczcie jak walczy nowy bohater KSW 39.

Dorobek Andryszaka to jak do tej pory 18 zwycięstw, 6 porażek oraz jedna walka ogłoszona jako "no contest". Swoją przygodę z MMA zawodnik poznańskiego Ankosu rozpoczął w 2010 roku, a swoją pierwszą szansę pojedynku dla KSW dostał w 2014 roku, gdy zmierzył się z Paulem Slowińskim, którego znokautował już po minucie. Dzięki temu dostał kolejną szansę od Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego i na KSW 28 stanął w szranki z Michałem Włodarkiem. Ta walka nie zakończyła się dla niego pomyślnie, bowiem już po kilkudziesięciu sekundach został znokautowany ciosami w parterze.

Od tego czasu Andryszak stoczył dla innych organizacji 7 walk, z których wygrał aż sześć. Polak musiał uznać wyższość jedynie Salimgereya Rasulova, który posłał go na deski po 25 sekundach. Pozostałe sześć pojedynków to "Longer" kończył jednak już w 1. rundzie. 15 lipca 2016 roku odniósł bardzo cenne zwycięstwo nad Timem Hague'em, którego wysłał do krainy Morfeusza efektownym wysokim kopnięciem.

 


Dzięki tej efektownej wygranej reprezentant Ankos MMA Poznań dostał kolejną szansę od organizacji ACB i już w 2017 roku po raz kolejny zaprezentował się szerokiej publiczności. Tym razem w starciu z groźnym Denisem Smoldariewem sprawę załatwiło mordercze kolano, po którym Estończyk nie miał ochoty na dalsze kontynuowanie pojedynku.

 


Warto na koniec zaznaczyć, że od marca 2013 roku wszystkie walki Andryszaka kończyły się w pierwszej rundzie. Czy tak samo będzie 27 maja na PGE Narodowym?

 

W załączonym materiale wideo walka Andryszaka z Michałem Włodarkiem.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze