Puncher: Ósma walka PBN 7

Sporty walki
Puncher: Ósma walka PBN 7
fot. Polsat Sport

Gala Polsat Boxing Night 7 - Nowe Rozdanie już za nieco ponad miesiąc, a już w ten poniedziałek poznamy w "Puncherze" kolejnych dwóch uczestników wydarzenia. O 21:30 Mateusz Borek ogłosi ósmą walkę gali, a jego gościem będzie jeden z dwóch zainteresowanych. Kto to będzie? Odpowiedź w poniedziałkowy wieczór w Polsacie Sport.

Do tej pory organizator gali w gdańskiej Ergo Arenie - Mateusz Borek, ogłosił siedem pojedynków, które będą miały miejsce 24 czerwca. Na karcie walk znajdzie się jednak jeszcze jedno starcie, które z pewnością również zelektryzuje fanów szermierki na pięści. Jeden z uczestników ósmej walki PBN 7 będzie gościem Borka w studiu "Punchera" w poniedziałkowy wieczór i opowie o kulisach tego, jak doszło do zakontraktowania kolejnego starcia.

Nie zapominamy również o bieżących sprawach, dlategow studiu przy Ostrobramskiej 77 zasiądą dzisiaj także Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Wasilewski oraz Janusz Pindera. "Diablo" już w najbliższy weekend stoczy walkę o być albo nie być w kategorii junior ciężkiej, a w Poznaniu jego rywalem będzie Noel Gevor. Organizatorem gali w stolicy Wielkopolski jest Wasilewski, który z całą pewnością opowie o tym, jak ogromną szansę daje Włodarczykowi triumf w sobotnim pojedynku. Wraz z Januszem Pinderą podsumujemy natomiast miniony weekend w boksie, skupiając się przede wszystkim na historycznym mistrzostwie świata Ewy Brodnickiej.

Poniedziałkowy "Puncher" będzie jednocześnie przedostatnim magazynem sportów walki przed galą KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym. Dlatego w studiu nie zabraknie przedstawiciela MMA, a będzie nim Marcin Różalski, który 27 maja stoczy walkę o mistrzostwo w wadze ciężkiej z posiadaczem pasa Fernando Rodriguesem Juniorem. Jak wygląda ostatnia prosta przygotowań "Różala" do jednej z największych gal w historii światowego MMA?

 

Jednym z gości magazynu będzie również Michał Andryszak, który na gali KSW 39: Colosseum zmierzy się z Michałem Kitą, zastępując kontuzjowanego Karola Bedorfa.

Magazyn "Puncher" o 21:30 w Polsacie Sport.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście:
- Marcin Różalski, Michał Andryszak
- tajemniczy uczestnik gali PBN7,
- Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Wasilewski, Janusz Pindera.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze