Odjidja-Ofoe zostanie w Warszawie? Działacze kuszą go wielkimi pieniędzmi

Piłka nożna
Odjidja-Ofoe zostanie w Warszawie? Działacze kuszą go wielkimi pieniędzmi
fot. Cyfrasport

Vadis Odjidja-Ofoe to kluczowy piłkarz Legii Warszawa, dlatego działacze zrobią wszystko, co w ich mocy, by zatrzymać go przy Łazienkowskiej. Belg może liczyć na ogromne pieniądze!

Wszystko na to wskazuje, że latem Legia Warszawa przejdzie rewolucją kadrową. Prawdopodobnie odejdą między innymi  Tomas Necid, Waleri Kazaiszwili, Guilherme i Michał Kucharczyk. Odjidja-Ofoe również mógłby zmienić otoczenie, bo nie narzeka na brak zainteresowania, jednak właściciel klubu Dariusz Mioduski chce go przekonać do pozostania dużą podwyżką  poinformował "Super Express".

 

- Za żadnego z nich Mioduski nie będzie umierał. Inaczej sprawa wygląda z Odjidją-Ofoe. Jego zatrzymanie to dla nowego właściciela sprawa prestiżowa. Gdyby udało się przekonać go do pozostania, byłby to duży sukces marketingowy. A wiadomo, że Mioduskiemu najbardziej zależy na dobrym PR. Dlatego nie będzie skąpił pieniędzy na Vadis - przyznał informator "Super Expressu".

 

W tym momencie Belg zarabia 600 tysięcy euro ocznie. Na takie pieniądze nie może liczyć żaden inny piłkarz Lotto Ekstraklasy. Gdyby Belg przyjął propozycję Mioduskiego, zarabiałby o 400 tysięcy więcej. To daje milion euro rocznie!

 

28-latek jest kluczowym piłkarzem Legii Warszawa. W tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, rozegrał 38 meczów i strzelił cztery gole.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie