Wszystko na to wskazuje, że latem Legia Warszawa przejdzie rewolucją kadrową. Prawdopodobnie odejdą między innymi  Tomas Necid, Waleri Kazaiszwili, Guilherme i Michał Kucharczyk. Odjidja-Ofoe również mógłby zmienić otoczenie, bo nie narzeka na brak zainteresowania, jednak właściciel klubu Dariusz Mioduski chce go przekonać do pozostania dużą podwyżką  poinformował "Super Express".

 

- Za żadnego z nich Mioduski nie będzie umierał. Inaczej sprawa wygląda z Odjidją-Ofoe. Jego zatrzymanie to dla nowego właściciela sprawa prestiżowa. Gdyby udało się przekonać go do pozostania, byłby to duży sukces marketingowy. A wiadomo, że Mioduskiemu najbardziej zależy na dobrym PR. Dlatego nie będzie skąpił pieniędzy na Vadis - przyznał informator "Super Expressu".

 

W tym momencie Belg zarabia 600 tysięcy euro ocznie. Na takie pieniądze nie może liczyć żaden inny piłkarz Lotto Ekstraklasy. Gdyby Belg przyjął propozycję Mioduskiego, zarabiałby o 400 tysięcy więcej. To daje milion euro rocznie!

 

28-latek jest kluczowym piłkarzem Legii Warszawa. W tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, rozegrał 38 meczów i strzelił cztery gole.