Były gracz Na'Vi w pro100

E-sport
Były gracz Na'Vi w pro100

Dawny reprezentant Natus Vincere dołączył do nowej organizacji Danylo ‘Zeusa’ Teslenko – pro100. Arseny ‘ceh9’ Trynozhenko będzie pełnił w drużynie rolę trenera pomocniczego.

Ceh9 był częścią Natus Vincere, gdy Ukraińcy osiągali na światowej scenie największe sukcesy. Od roku 2010 do 2012, a więc w czasach, gdy prym wiódł Counter-Strike 1.6, formacja ze wschodu zdominowała większość turniejów najwyższej rangi, nie dając swoim rywalom szans. Trynozhenko w barwach Na’Vi zdobył dwa mistrzowskie tytuły Intel Extreme Masters, a także triumfował podczas World Cyber Games oraz Electronic Sports World Games. Z ekipy odszedł niedługo po tym, gdy w esporcie na dobre zadomowił się Counter-Strike: Global Offensive.

 

Arseny w pro100 obejmie funkcję szkoleniowca pomocniczego. We współpracy z Ivanem ‘F_1N’ Kochugovem postara się o to, by sekcja złożona z młodych strzelców wzbiła się na szczyt światowych rankingów. Taki przynajmniej cel postawił sobie właściciel organizacji, reprezentujący na co dzień barwy Gambit Esports – Zeus. Ten zresztą przez wiele lat również związany był z Na’Vi – i to nie tylko w czasach CS:GO. Nowy trener pro100 stał u jego boku właśnie wtedy, gdy ukraiński klub kojarzony było z największą potęgą globu.

 

Skład pro100:

 

Sergey "smike" Sklyarenko

Igor "crush" Shevchenko

Dima "def" Lemeshchuk

Leonard "kenzor" Volodarchuk

Vadim "Flarich" Karetin

 

Ivan "F_1N" Kochugov (trener)

Arseny "ceh9" Trynozhenko (trener pomocniczy)

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze