Media: De Gea latem na pewno w Realu

Piłka nożna
Media: De Gea latem na pewno w Realu
fot. PAP

Przenosiny Davida de Gei do tegorocznego finalisty Ligi Mistrzów wydają się przesądzone. Wydaje się, że Real Madryt w końcu dopnie swego i sprowadzi 26-letniego bramkarza na Santiago Bernabeu

Dziennikarze z Hiszpanii i Wielkiej Brytanii zgodnie twierdzą: działacze Realu Madryt są pewni, że latem Hiszpan w końcu trafi na Santiago Bernabeu. Piłkarz był bliski przejścia do "Królewskich" latem 2015 roku, jednak wtedy w ostatnich minutach okna transferowego zawiódł faks i w rezultacie do transakcji nie doszło. Bramkarz jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 40 milionów euro, jednak spekuluje się, że klub z Manchesteru będzie rządał większych pieniędzy za swojego piłkarza.

Media w Wielkiej Brytanii od paru miesięcy twierdzą, że De Gea jest priorytetem transferowym prezydenta Realu Madryt Florentino Pereza. Jednak dziełacze United nie chcą łatwo puścić bramkarza. Klub ma mu zaoferować nową umowę, jednak zawodnik jest zdecydowany na przenosiny do Madrytu.

Bramkarz w tym roku rozegrywa świetny sezon, którego ukoronowaniem może być zdobycie z Manchesterem United Ligi Europy. Indywidualnie bramkarz, za swoją postawę, został nagrodzony wyborem do jedenastki sezonu Premier League.

ŁK, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze