Młodzi rozgrywający dalej będą prowadzić grę MKS-u Będzin

Siatkówka
Młodzi rozgrywający dalej będą prowadzić grę MKS-u Będzin
fot. Radoslaw Jozwiak/Cyfrasport

Duet rozgrywających Jonah Seif i Łukasz Kozub poprowadzą grę MKS-u Będzin również w przyszłym sezonie. Obaj siatkarze podpisali umowy na kolejny rok.

23-letni Amerykanin ma za sobą bardzo udany sezon w barwach klubu z Będzina, który dzięki regularnej grze w rozgrywkach PlusLigi znalazł się w szerokim składzie reprezentacji na Ligę Światową 2017. - To był dla mnie rok rozwoju – mówił Seif, mający za sobą występy w kadrze USA na igrzyskach panamerykańskich w 2015 roku.

 

– Bardzo się cieszę, że zostaję w Będzinie na kolejny rok. Mamy znakomitego trenera, Stelio DeRocco i pod jego kierownictwem gra MKS-u może spełnić, a nawet przerosnąć wszelkie oczekiwania. Mogę powiedzieć, że znakomicie czuję się w Będzinie – dodał młody amerykański rozgrywający.

 

Kolejny rok w Będzinie spędzi także drugi rozgrywający, Łukasz Kozub. Mistrz świata kadetów z  2015 roku i mistrz Europy juniorów z 2016 aktualnie przygotowuje się do eliminacyjnego turnieju mistrzostw świata juniorów, który 1 dniach 19-21 maja odbędzie się w Berlinie.

 

 – Jestem przekonany, że wrócę z turnieju jeszcze silniejszy, a zdobyte doświadczenie zaprocentuje potem w PlusLidze – zapewnił 20-letni siatkarz.

 

W będzińskim MKS-ie pozostali także Mateusz Przybyła, Marcin Waliński, Dawid Woch, Zlatan Yordanov, natomiast po rocznym wypożyczeniu do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wrócił Krzysztof Rejno.

ask, Polsat Sport, mksbedzin.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze