Zimnoch: Powietkin? Nie ma już tematu tej walki

Sporty walki

Wszystko na to wskazuje, że nie dojdzie do pojedynku Krzysztofa Zimnocha (22-1-1, 15 KO) i Aeksandra Powietkina (31-1, 23 KO). - Na dzisiaj chyba nie ma już tematu tej walki - poinformował Polak.

Informacja o możliwej walce Zimnocha i Powietkina pojawiła się w kwietniu. - Ponoć obóz Saszy Powietkina odezwał się do Zimnocha - ujawnił Mateusz Borek w Puncherze. Do starcia miało dojść 1 lipca w Moskwie.

 

Jak się okazało, temat spalił na panewce. - Na dzisiaj chyba nie ma już tematu tej walki. Rosjanie wysłali do nas wstępne zapytanie, my zgodziliśmy się, ale nie otrzymaliśmy już potem wiadomości z konkretami - powiedział Zimnoch w rozmowie z serwisem ringpolska.pl.

 

W tej sytuacji 33-latek swój kolejny pojedynek powinien stoczyć we wrześniu. - Tak, na dzisiaj tak to wygląda. Cieszę się, że z tak dużym wyprzedzeniem znam termin walki. Na początku czerwca lecę do Londynu i rozpoczynam przygotowania - powiedział.

 

Zimnoch ostatni pojedynek stoczył w kwietniu na gali w Legionowie. Pokonał wówczas Michaela Granta (48-7, 36 KO) przez nokaut w drugiej rundzie.

 

W załączonym materiale skrót ostatniej walki Krzysztofa Zimnocha.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze