Skandaliczne zachowanie greckich kibiców! Trener PAOK-u w szpitalu! (WIDEO)

Alkohol szkodzi zdrowiu, o czym przekonał się szkoleniowiec PAOK Saloniki, Vladimir Ivicic, który w trakcie niedawnego meczu w lidze greckiej oberwał od jednego z kibiców Panathinaikosu puszką piwa i trafił do szpitala z rozciętą głową.

Popularne Koniczynki rywalizowały u siebie z PAOK Saloniki. Na początku drugiej połowy przy prowadzeniu gospodarzy 1:0 rozpętała się przepychanka pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Nie wytrzymali także kibice gospodarzy, bowiem jeden z nich rzucił puszką piwa w kierunku szkoleniowca gości, Vladimira Ivicica, co można zauważyć w załączonym poniżej materiale wideo.

W konsekwencji opiekun PAOK-u upadł na murawę i po udzieleniu mu pomocy przetransportowano go do szpitala, gdzie założono mu dwa szwy. Na szczęście jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Naturalnie samo spotkanie zostało przerwane przez sędziego, a Panathinaikosowi grożą bardzo duże kary z finansową oraz z zamknięciem stadionu włącznie. Mówi się także o odjęciu punktów i walkowerze.