Magazyn Polska 2017 ze Spodka: Debiut De Giorgiego, pożegnanie Ignaczaka

Siatkówka
Magazyn Polska 2017 ze Spodka: Debiut De Giorgiego, pożegnanie Ignaczaka
fot. PAP

W sobotę o godzinie 13.00 w Polsacie Sport wyemitujemy wyjątkowy odcinek magazynu Polska 2017. Wprost z katowickiego Spodka, na kilka godzin przed debiutem Ferdinando De Giorgiego w roli selekcjonera, porozmawiamy z reprezentantami Polski oraz siatkarskimi ekspertami Polsatu Sport.

Głównym tematem tego odcinka magazynu Polska 2017 będzie oczywiście debiut De Giorgiego w roli selekcjonera reprezentacji Polski. W meczu towarzyskim w Katowicach Polacy podejmą reprezentację Iranu. Osiemnastu wybrańców włoskiego trenera przygotowuje się do występów w Lidze Światowej, a starcie z Persami będzie pierwszym sprawdzianem przed startem tej prestiżowej imprezy.

 

Program poprowadzą: Krzysztof Wanio i Marcin Lepa. Wśród gości w studiu pojawią się siatkarze reprezentacji m.in. Michał Kubiak, Maciej Muzaj i Paweł Zatorski oraz eksperci Polsatu Sport: Wojciech Drzyzga i Ireneusz Mazur. Porozmawiamy też z selekcjonerem De Giorgim oraz z jego asystentem Piotrem Gruszką. Nie zabraknie również Krzysztofa Ignaczaka, dla którego spotkanie z Iranem będzie pożegnaniem z drużyną narodową.

 

Magazyn Polska 2017 w sobotę - 20 maja od godziny 13.00 w Polsacie Sport.

 

Transmisja meczu Polska - Iran w Polsacie Sport. Początek od godziny 19.45.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie