Rafał Jackiewicz nokautuje swoją książką! "Życie na ostrzu noża" od 24 maja w księgarniach

Sporty walki
Rafał Jackiewicz nokautuje swoją książką! "Życie na ostrzu noża" od 24 maja w księgarniach
fot. Materiały prasowe

To będzie najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu! Już 24 maja na półki w księgarniach trafią wspomnienia Rafała Jackiewicza zatytułowane "Życie na ostrzu noża". Pięściarz opowiada w nich o swojej karierze, ale szczerze wyznaje też, jak wyglądało jego życie zanim został zawodowym bokserem. Rusza przedsprzedaż książki pod naszym patronatem!

 

Wejdź na www.rafaljackiewicz.pl, by zapoznać się z fragmentami książki.

 

O książce:

 

Najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu!

 

Włamania, pobicia, kradzieże. Ściąganie długów, wymuszanie odszkodowań, porwania i bójki, z których jedna skończyła się nożem wbitym w serce. To nie opis gangsterskiego filmu – to życie Rafała Jackiewicza, zanim został zawodowym bokserem.

 

Każda z historii, które znalazły się w tej książce, jest jak nokaut: bułgarskie prostytutki, wkurzony gangster "Krakowiak" i zakład ze Szpilką, Wawrzykiem i Kołodziejem o 55 tysięcy złotych. A między tym wszystkim kariera w kick-boxingu oraz ponad 430 rund przewalczonych na bokserskich ringach w drodze po tytuły mistrza świata i Europy.

 

Niewielu ludzi przeszło tyle co on. Nikt nie zdecydował się opowiedzieć o swoim życiu tak szczerze, barwnie i z humorem.

 

 

"Życie na ostrzu noża" przedpremierowo dostępne będzie na stoisku Wydawnictwa SQN (141/D15) podczas Warszawskich Targach Książki na PGE Narodowym (18-21 maja). W niedzielę 21 maja o godz. 12.30 swoje książki na stoisku SQN będzie podpisywał Rafał Jackiewicz wraz ze współautorami biografii: Łukaszem Chmielewskim i Arturem Łukaszewskim – dziennikarzem Polsatu Sport. Zapraszamy!

 

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze