Cafe Futbol o sędziach, VAR i Howardzie Webbie! Zapraszamy do zadawania pytań

Piłka nożna
Cafe Futbol o sędziach, VAR i Howardzie Webbie! Zapraszamy do zadawania pytań
fot. PAP

Najbliższe Cafe Futbol będzie poświęcone wszystkiemu co związane z sędziowaniem. Nie może być inaczej jeśli gośćmi programu są Zbigniew Przesmycki i Paweł Raczkowski, a poza tym wyemitujemy ekskluzywną rozmowę z Howardem Webbem. Cafe Futbol już w niedzielę od 11:00 w Polsacie Sport.

Przesmycki o sędziowaniu wie wszystko. Jest w końcu przewodniczącym Polskiego Kolegium Sędziów PZPN. Na pewno poruszy więc kilka ciekawych i ważnych dla polskiego futbolu wątków – takich jak chociażby VAR. Czy system powtórek wideo jest Polsce potrzebny? Jeśli tak, to kiedy możemy go wprowadzić?

 

Drugim gościem Romana Kołtonia będzie Raczkowski, który jest zawodowym sędzią Lotto Ekstraklasy i arbitrem międzynarodowym. To nie jedyni przedstawiciele tego środowiska. W programie wyemitujemy rozmowę z Webbem między innymi temat VAR, a także wrócimy do przeszłości, czyli co właściwie działo się w meczu Polska - Austria podczas EURO 2008 .

 

Ponadto Szymon Zaworski sprawdził wiedzę Polaków na temat sędziowania, co przedstawił w zabawnym materiale, a Cezary Kowalski w swoim stylu odniósł się do wprowadzenia systemu VAR.

 

Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport. Dogrywka Cafe Futbol od godz. 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach oraz na Twitterze pod hashtagiem #CafeFutbol.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie