Czy Kinguin pojawi się na ESL One? Startuje walka o bilety do Kolonii!

E-sport
Czy Kinguin pojawi się na ESL One? Startuje walka o bilety do Kolonii!
fot. HLTV.org

Dwanaście drużyn rozpocznie dziś walkę w europejskich kwalifikacjach na ESL One Cologne 2017. O bilety na niemiecką imprezę postarają się reprezentanci Team Kinguin.

„Pingwiny” nie zwalniają po awansie na europejskiego PGL Minora. Zaledwie dzień po wywalczeniu udziału w ważnym turnieju LAN-owym podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego ponownie stają w szranki o wyjazd na prestiżowe zawody. Internetowe zmagania rozpoczną pojedynkiem z Polaris Gaming. I choć Skandynawowie nie mają na koncie wielu mistrzowskich tytułów, trudno ich ignorować. Od jakiegoś czasu bowiem w sieciowych starciach niełatwo o wskazanie faworyta, nawet w – wydawać by się mogło – jednoznacznych sytuacjach.

 

15:00 – Team Kinguin vs Polaris Gaming – BO3

 

Potyczka wystartuje o 15:00. W polskim studio ESL TV skomentują ją Kuba ‘KubiK’ Kubiak i Maciej ‘sawik’ Sawicki. Aby awansować na turniej w Kolonii, biało-czerwoni muszą wygrać trzy wyczerpujące mecze BO3. I bezsprzecznie nie będzie to łatwe zadanie.

 

W rozgrywkach biorą udział przecież dużo bardziej doświadczone sekcje od Polaris, a nawet Kinguin. W akcji zobaczymy również GODSENT, FlipSid3 Tactics, Heroic, Team EnVyUs, BIG, dignitas, Outlaws, Tricked eSport, Space Soldiers i K29. Zaledwie dwie z powyższych sekcji cieszyć będą się z promocji na zawody LAN-owe.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze