Ignaczak kolejną ofiarą Kubiaka! (WIDEO)

Siatkówka

Tradycji stało się zadość! Tak jak Paweł Zagumny po zakończeniu pamiętnego Meczu Gwiazd w katowickim Spodku, tak i teraz Krzysztof Ignaczak oberwał tortem w twarz! W roli egzekutora znów wystąpił kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak.

Polscy siatkarze pewnie pokonali Iran 3:0 w katowickim Spodku. To był z kilku względów mecz wyjątkowy: w roli selekcjonera zadebiutował Ferdinando De Giorgi, a Ignaczak pożegnał się z reprezentacją.

 

Słynny libero będzie z pewnością miło wspominał to wydarzenie. Symbolicznie pojawił się w wyjściowym składzie, by po pierwszej przerwie technicznej opuścić parkiet.

 

Po meczu nie zabrakło wzruszających momentów. Popularny "Igła" w pięknym przemówieniu podziękował m.in. rodzinie oraz kibicom za wsparcie, otrzymał order, a nawet miał okazję szukać igły w stogu siana. Później na parkiecie pojawił się tort, a Michał Kubiak tylko czekał na okazję, by poczęstować nim swą kolejną ofiarę. Podobnie jak podczas pożegnania Pawła Zagumnego, tort wylądował na głowie bohatera wieczoru.

 

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze